Національне антикорупційне бюро закриє провадження, яке було відкрито за заявою депутата Олександра Онищенка, якщо той не надасть подальших свідчень.

Національне антикорупційне бюро закриє провадження, яке було відкрито за заявою депутата Олександра Онищенка, якщо той не надасть подальших свідчень.

Про це повідомив голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький в ефірі «112 Україна».

«Якщо протягом наступних 10 днів він не надасть жодної інформації, яка підтверджує ті слова, які він сказав, провадження треба буде закривати. Це об’єктивно, тому що... грати в цей серіал правоохоронні органи не повинні. Сказав «а», скажи «б», «в», «г» і дай матеріали, на підставі чого ти про це заявив», – додав Холодницький.

Раніше депутат-утікач Олександр Онищенком заявив, що передав американським спецслужбам докази корупції президента України.

Мова йде про аудіозаписи розмов українського президента Петра Порошенка та його оточення. За словами Онищенка, учасники розмов обговорюють схеми крадіжки грошей із державних і приватних компаній, а також купівлю голосів у парламенті.

Адміністрація президента ці звинувачення заперечує.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Вільна каса БПП»: Онищенко розповів, як став народним депутатом.

Нагадаємо, Онищенко втік з України влітку 2016 року.

Він підозрюється в організації розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн. 

5 липня Верховна Рада підтримала подання генпрокурора про притягнення до кримінальної відповідальності, затримання і арешт Онищенка. 27 липня Луценко підписав повідомлення про підозру депутату Онищенку.

Онищенко заявив, що перебуває у Лондоні та попросив Великобританію надати йому притулок. Він також запропонував слідству допитати його у Лондоні.

Також повідомлялося, що правоохоронці в ході спецоперації затримали шахрая при отриманні $1млн хабара. Він обіцяв сприяти припинити кримінальне переслідування щодо Олександра Онищенка.

Поділитись: