ENRU

НАБУ затримало директора «Львівського бронетанкового заводу»

Детективи Національного антикорупційного бюро України затримали 5 посадовців Збройних сил та держпідприємства «Львівський бронетанковий завод» за підозрою у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

Серед затриманих — начальник Центрального бронетанкового управління Збройних сил Озброєння ЗСУ (генерал-майор), начальник відділу ЦБТУ Озброєння ЗСУ (полковник), директор та заступник директора ДП «Львівський бронетанковий завод», а також засновник ТОВ, задіяний у схемі.

Згідно з даними розслідування, затримані розробили та реалізували корупційну схему із закупівлі запасних частин та комплектуючих до бронетанкового озброєння і техніки, чим учинили розтрату бюджетних коштів у 2015 році на суму 28,5 мільйонів гривень.

«Суть схеми полягала в тому, що замість нових двигунів для танків Т-72 насправді закупили двигуни, які раніше були у використанні. До того ж, двигуни вже були колись продані — у 2008-2009 роках вони були реалізовані підприємствам на внутрішньому ринку, як надлишкове майно Міноборони», — йдеться в повідомленні.

У НАБУ зазначили, що ці моделі припинили випускати ще в 1990-х роках, про що ініціатори схеми добре знали.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram