УКРАЇНА

НАБУ завершила перше розслідування про недостовірні дані в е-декларації

26 січня, 2018 16:14
УКРАЇНА/НАБУ завершила перше розслідування про недостовірні дані в е-декларації
Зберегти
Вигляд
Детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури завершили досудове розслідування за фактом декларування недостовірних відомостей колишнім головою одного з міських судів Луганської області.

Детективи Національного антикорупційного бюро України завершили досудове розслідування за фактом декларування недостовірних відомостей колишнім головою одного з міських судів Луганської області.

Про це повідомила прес-служба НАБУ.

«Це — перше обвинувачення у справі, яку детективи НАБУ відкрили за результатами аналізу даних, наведених в е-деклараціях осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», — зазначили в Бюро.

За даними слідства, суддя у відставці не вніс до електронних декларацій за 2015–2016 роки відомості про авто та об’єкти нерухомості, а також про майно, що перебуває у власності та користуванні його колишньої дружини, на загальну суму понад 17 мільйонів гривень.

При цьому подружжя розірвало шлюб ще у 2011 році, але й надалі проживало однією сім’єю.

24 січня 2018 року обвинувальний акт скерували до Київського районного суду Харкова для розгляду по суті. 19 липня 2017-го цьому судді повідомили про підозру. 

Станом на 30 червня 2017 року детективи НАБУ розслідували 61 кримінальне провадження, відкрите за результатами аналізу е-декларацій.

НАБУ не називає імені судді, однак імовірно ідеться про Євгена Самойленка. Він керував Краснолуцьким судом з 2003 року.  31 жовтня 2016 року Самойлов подав до Єдиного реєстру декларацію у зв'язку з відставкою. У грудні 2016 року в судовому реєстрі були опубліковані матеріали про початок слідства щодо Самойленка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підозрювану у незаконному збагаченні главу аудиторської служби Гаврилову відпустили під особисте зобов'язання. 

Пов`язані новини