Національне антикорупційне бюро України планує допитати депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка за допомогою відеозв'язку.

Національне антикорупційне бюро України планує допитати депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка за допомогою відеозв'язку.

Про це повідомив глава НАБУ Артем Ситник на конференції «Повернення вкрадених активів корумпованої політичної еліти» у Києві, передає кореспондент Громадського.

Також Ситник сказав, що депутата Олеся Довгого, який не прийшов на допит у НАБУ, ще раз викличуть на допит, скоріш за все 21 грудня.

Окрім Довгого на допит планують викликати народного депутата Давида Жванію після заяв Онищенка про те, що саме йому передавались гроші.

Нагадаємо, на початку грудня оголошений в розшук народний депутат Онищенко звинуватив адміністрацію президента Порошенка у підкупі депутатів.

Пізніше були оприлюднені аудіо з так званого «компромату Онищенка». На ньому депутати Довгий та Онищенко обговорюють суми, через які Онищенко зможе повернутись в Україну без переслідування.

Довгий підтвердив зустріч з Онищенком, однак за його словами, він зустрічався з Онищенком для того, щоб «вмовити його повернутися і співпрацювати зі слідством».

Онищенко підозрюється в організації розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ «Укргазвидобування», в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн.

Поділитись: