Національний банк України оголосив про проведення аукціону з продажу бізнес-центру «Шевченківський», розташованого у центрі Одеси.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Початкова вартість продажу складе 260,8 мільйона гривень. Бізнес-центр має 16 поверхів, загальна площа приміщень складає 12,1 тисячі квадратних метрів.

Зазначається, що бізнес-центр НБУ передав у заставу «Імексбанк» у якості застави за стабілізуючим кредитом. Кошти з продажу бізнес-центру підуть на виплату заборгованості цього банку за кредитом.

«Ще на початку 2019 року бізнес-центр був обтяжений довгостроковими договорами оренди, однак «Імексбанк» та Національний банк у судовому порядку у червні 2019 року отримали остаточне рішення Верховного Суду про визнання їх недійсними. Отже, новий власник бізнес-центру зможе вільно розпоряджатися придбаним майном та встановлювати правовідносини з новими орендарями на ринкових умовах», — повідомили у нацбанку.

Також в Одесі оголосили про аукціон з продажу стадіону «Чорноморець», який у заставу Нацбанку передав «Імексбанк». Це вже не перший аукціон з продажу стадіону, тому його вартість знизили.

Поділитись: