Політика

Начальника російської колонії відсторонили через Ільдара Дадіна

Політика/Начальника російської колонії відсторонили через Ільдара Дадіна
Зберегти
Вигляд
lead
Начальника виправної колонії №7 Сєргєя Коссієва, який міг бути причетний до побиття громадського активіста Ільдара Дадіна, тимчасово відсторонили в зв'язку з розслідуванням даного інциденту.

Начальника виправної колонії №7 Сєргєя Коссієва, який міг бути причетний до побиття громадського активіста Ільдара Дадіна, тимчасово відсторонили в зв'язку з розслідуванням даного інциденту.

Про це повідомляє «Газета.ru».

Замість нього колонією управляє його заступник Олександр Сєров. Джерела у Федеральній службі виконання покарань (ФСИН) кажуть, що правоохоронцями зараз розглядається можливість взяття під охорону сім'ї Коссіева в зв'язку з широким суспільним резонансом і фактично цькуванням, якого зазнали начальник виправної колониї №7 і його рідні.

«Йому було рекомендовано видалити всю інформацію про себе і своїх родичів із соцмереж, а також пересуватися по місту не самому, а в супроводі колег. Також є побоювання за життя його близьких, адже їм також приходять загрози в інтернеті», — повідомляють у ФСИН.

Сам Коссієв зараз розглядає можливість подачі заяви в Слідчий комітет у зв'язку з погрозами.

Загрози від небайдужих інтернет-користувачів почали надходити до Коссієва після того, як опозиційними блогерами була виявлена ​​його сторінка у «ВКонтакте».

На даний момент його аккаунт був знищений. Раніше там були опубліковані расистські жарти: наприклад, в одному з записів було зображено фото президента РФ Владіміра Путіна, який тримає портрет американського лідера Барака Обами на тлі балістичної ракети і каже: «Сьогодні будемо ... по-чорному».

Ще один жарт, опублікований на сторінці Коссіева, був присвячений місцю його роботи. На фотографії зображені діти, які їдять за столом, а внизу підпис: «Дивно, що діти в школах їдять за гроші, а ув'язнених у в'язницях годують за рахунок держави».

У ФСИН не заперечують, що до Дадіна застосовувалися спецзасоби, однак про причетність Коссієва до цього нічого не говорилося. Разом з тим в листі своїй дружині Дадін описував те, як Коссієв особисто брав участь у звірствах.

Нагадаємо, 1 листопада дружина Дадіна Анастасія Зотова повідомила, що активіста в колонії б'ють і катують, а також погрожують убити. Лист Дадіна дружині також було опубліковано виданням Meduza.

Напередодні комісія незалежних цивільних лікарів із Сегежскої центральної районної лікарні провела медичний огляд засудженого і не знайшла жодних слідів насильства. Лікарі оглядали активіста дві години і не знайшли на його тілі ніяких травм - навіть застарілих.

Повідомляється, що московські правозахисники в ці свідоцтва не вірять і хочуть переконатися в стані Дадіна особисто. У минулий вівторок голова Ради з прав людини Михайло Федотов направив лист у ФСИН з проханням допустити в колонію членів організації, але дозволу поки не отримав.

Більше про справу Ільдара Дадіна читайте у нашому матеріалі «Дадіну вдалося своїм листом прорвати інформаційну блокаду Росії — журналіст»

Пов`язані новини