Під час отримання хабара затримано начальника одного з управлінь фіскальної служби в Київській області, повідомляє прес-служба СБУ.

Як зазначається, затриманий «кришував» конвертаційний центр і у нього знайшли російський паспорт. При цьому не уточнюється, чи належав цей паспорт йому. За даними генпрокурора Юрія Луценка, паспорт належав одному з тих, хто заносив йому хабара.

«Правоохоронці встановили, що чиновник контролював в Києві конвертаційний центр зі щомісячним обігом понад 20 млн грн. Конверт обслуговував майже сто підприємств Київської області, яким надавалися послуги з переведення в готівку грошей, мінімізації та ухилення від податків», – йдеться в повідомленні.

У ході обшуків було вилучено 68 тисяч доларів, 100 тисяч євро, мільйон гривень, брендові годинники, розписку на 160 тисяч доларів, печатки фіктивних фірм, задіяних у діяльності конвертаційного центру, і бухгалтерську документацію, що підтверджує здійснення фінансових операцій.

При цьому генпрокурор Юрій Луценко у Facebook зазначив, що затриманому «регулярно заносили хабарі».

«Оперативні матеріали свідчать про системні побори підприємців і підлеглих. Наближені до начальницького хабарника несуни заносили гроші по 3-4 рази на тиждень. Характерно, що в одного з них був паспорт РФ», – написав Луценко.

Поділитись: