Начальника Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області Ткаченка Юрія Володимировича було затримано та повідомлено про підозру за фактом отримання хабара на суму 3 тисячі доларів

Начальника Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури Київської області Ткаченка Юрія Володимировича було затримано та повідомлено про підозру за фактом отримання хабара на суму 3 тисячі доларів.

Про це повідомляє прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

«У ході досудового розслідування встановлено, що в період з 26 по 27 січня 2017 року Ткаченко Юрій Володимирович, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, діючи з корисливих мотивів вимагає у головного інженера ПАТ «Спеціалізоване монтажне управління № 24» Недогона Андрія Георгійовича неправомірну вигоду у сумі три тисячі доларів США за зняття арешту з технологічних транспортних засобів та закриття за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239-1 КК України», — написала вона у Facebook.

Як зазначається, 14 лютого було винесено постанову про проведення контролю за вчиненням злочину. Ткаченка було затримано 17 лютого після одержання хабара. Наступного дня зазначеній особі було повідомлено про підозру у вчиненні злочину та внесено клопотання до Печерського райсуду Києва про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Раніше повідомлялося, що директору департаменту НБУ повідомлено про підозру через отримання хабара у $25 тисяч.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: