Життя

Начальником патрульної поліції Черкас призначено Лісничука

Життя/Начальником патрульної поліції Черкас призначено Лісничука
Зберегти
Вигляд

Національна поліція призначила начальником управління патрульної поліції Черкас Вадима Лісничука. Про це у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Начальником Управління патрульної поліції в Черкасах призначений майор поліції Вадим Лісничук. Вадим - активний учасник Євромайдану, відразу після «Революції гідності» вступив у добровольчий батальйон «Київ-1», разом з батальйоном брав участь у забезпеченні правопорядку в Києві в перші дні після Майдану, одним з перших був відряджений у зону АТО», - повідомив міністр.

З його слів, у патрульну поліцію Черкас Лісничук також запросив 2 співробітників поліції з Києва - Олександра Даниленко й Андрія Майданика, які будуть працювати за вільним наймом, оскільки вже не можуть пройти конкурсний відбір у патрульну службу.

«Чому пишу про їх окремо? Тому що це наші бойові товариші, що одержали поранення 31 серпня 2015 року під Верховною Радою при вибуху гранати РГД-5», - повідомив Аваков.

Сьогодні в Черкасах почала роботу патрульна поліція. Зі слів міністра, у Черкасах конкурс становив 21 людей на місце, усього в патрульну поліцію було 5 480 претендентів.

У патрульній поліції Черкас 33 дівчини, 21 учасник бойових дій, більше як 90% патрульних поліцейських мають вищу освіту.

Пов`язані новини