Національна поліція не оскаржила 400 поновлень непереатестованих поліцейських на посадах через суд. Чому, у поліції не пояснюють.

Про це йдеться в офіційних відповідях правового департаменту відомства на запит Громадського.

Загальна кількість працівників поліції, які оскаржили рішення атестаційних комісій щодо звільнення зі служби через службову невідповідність, складає 3297 осіб. 100 скарг ще перебувають на розгляді, а 3197 були задоволені.

Нацполіція оскаржила їх в Апеляційному суді, але задоволені були лише 74. Втім до касаційної інстанції поліція направила лише 2723 скарги.

Тобто, таких скарг на 400 менше, ніж кількість поліцейських, що поновилися на посадах. Причини цього у правовому департаменті Нацполіції не повідомили, зазначивши, що «там були різні підстави».

Нагадаємо, 4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова в Переяслав-Хмельницькому — поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що обидва підозрюваних раніше не пройшли переатестацію.

У МВС повідомили про відсторонення від виконання службових обов'язків керівництва підрозділу поліції в Переяслав-Хмельницькому. Крім того, у зв’язку з інцидентом начальник поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку.

Однак після цього Ценова призначили на нову посаду в зону проведення операції Об'єднаних сил. Він стане керівником поліцейських сил у зоні проведення операції Об'єднаних сил.

Поділитись: