Національна рада з питань телебачення та радіомовлення проаналізує інтерв'ю екс-прем'єр-міністра Миколи Азарова на каналі «112 Україна». У разі виявлення порушення законодавства може бути призначено позапланову перевірку каналу, повідомив член Нацради Сергій Костинський, передає «Детектора медіа».

«Матеріал записано, зараз аналізується відповідним управлінням. Як тільки отримаємо результати аналізу цього цього інтерв'ю – ухвалимо відповідне рішення. Звісно, якщо апарат вбачатиме ознаки порушення законодавства, пропонуватиму призначення перевірки з голосу — на найближчому засіданні», — сказав Костинський.

Нагадаємо, 16 лютого в ефірі каналу «112 Україна» вийшла програма «Велике інтерв’ю», гостем якої став колишній прем’єр-міністр Микола Азаров.

Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко у своєму Twitter висловив обурення цим фактом.

«112 канал», як нічого і не було, транслює інтерв`ю із бєглим Азаровим, який не розказує, як вони запросили російські війська для окупації України, а учить нас жити, розвалившись у кріслі. Була ж Постанова ВР по «112-му». Виконати її може тільки Нацрада з питань ТБ», — написав він.

Поділитись: