УКРАЇНА

Надбудова у Будинку профспілок та кафе «Каратєль» пов’язані однією особою – журналістка

УКРАЇНА/Надбудова у Будинку профспілок та кафе «Каратєль» пов’язані однією особою – журналістка
Зберегти
Вигляд

Надбудова у Будинку профспілок та кафе «Каратєль», яке також розміщене у будівлі, пов’язані між собою однією особою – Іваном Балабаном.

Про це в ефірі Громадського Анастасія Іванцова, журналіст-розслідувач програми «Схеми».

«Пов’язано все між кафе і надбудовою однією персоною, ця персона – Іван Балабан. Він фігурував і в моєму розслідуванні щодо надбудови і він часто фігурував, коли були питання щодо самого кафе «Каратєль». Було дуже багато протестів щодо відкриття цього кафе, люди не завжди були певні чи доцільно відкривати це кафе в такому місці і з такою назвою. І завжди, коли хтось приходив протестувати проти кафе, на його захист виходив саме Іван Балабан, представляючись чи то юристом кафе, чи то його адміністратором. Він постійно захищав кафе та говорив, що вони абсолютно законно займають це приміщення», – сказала Іванцова.

14 липня у Будинку профспілок почали демонтаж надбудови і намагалися закрити кафе «Каратєль». В результаті під час сутичок під «Каратєлєм» постраждали семеро людей.

Нагадаємо, що 23 березня Вищий господарський суд України ухваливрішення про демонтаж незаконної надбудови у Будинку профспілок у Києві.

Раніше активісти та родичі загиблих на Майдані вимагали закрити кафе «Каратєль», яке відкрилось у Будинку профспілок.

Пов`язані новини