Найбільша компанія з видобутку природного газу України — Укргазвидобування, що належить державному Нафтогазу — встановила рекорд за обсягами річного видобутку газу у 2018 році.

Про це повідомив голова Нафтогазу Андрій Коболєв, зазначивши, що протягом минулого року компанія не отримала доступу до користування новими газовими родовищами.

«Все це далося нелегко — адже ми працюємо на виснажених родовищах, нових ліцензій критично не вистачає», — повідомив Коболєв у Facebook.

За його словами, протягом 2018 року Укргазвидобування видобуло 15,5 мільярдів кубометрів газу, що є найбільшим річним показником за останні 25 років. Крім цього, компанія пробурила 97 газових свердловин, з яких 69 ввела в експлуатацію.

В Укргазвидобування зазначають, що більшість родовищ газу компанії, які забезпечують 95% газу, наразі виснажені на 87%.

Укргазвидобування — найбільша газодобувна компанія в Україні, яка добуває близько 75% загального видобутку газу. 100% акцій компанії належить державному Нафтогазу.

Раніше повідомлялось, що у системі Prozorro виставили на продаж перші 10 ліцензій на користування газовими та нафтовими родовищами. Проведення аукціону очікується на початку березня 2019 року.

Раніше повідомлялось, що в уряді планують продавати права на користування родовищами газу та нафти через Prozorro.

Поділитись: