УКРАЇНА

«Нафтогаз» отримав майже 22 млрд гривень прибутку за півріччя

УКРАЇНА/«Нафтогаз» отримав майже 22 млрд гривень прибутку за півріччя
Зберегти
Вигляд

За результатами першого півріччя 2016 року НАК «Нафтогаз України» отримав 21,8 млрд гривень чистого прибутку, йдеться у фінансовій звітності компанії.

«Основними факторами, що обумовили формування позитивного результату, стали наступні прибутки в загальному розмірі 34,3 млрд гривень: 18,8 млрд гривень валового прибутку від надання послуг з транзиту газу; 12,9 млрд гривень валового прибутку по сегменту «Оптова торгівля газом»; 2,6 млрд гривень інші доходи, зменшені на інші витрати», – йдеться у повідомленні.

Як наголошується, сума прибутку, отриманого компанією за перше півріччя 2016 року, не враховує витрат на збільшення резерву сумнівних боргів в розмірі 1 млрд гривень.

«В 2016 році Група «Нафтогаз» сплатить податків до бюджету на 25 млрд гривень більше, ніж бюджет витратить на дотації газу для потреб населення», – повідомили у компанії.

«Реформування газового ринку та поступове приведення цін реалізації газу до економічно обґрунтованого рівня дозволило компанії забезпечити формування чистого прибутку в першому півріччі 2016 році, та перетворитись з компанії, діяльність, якої фінансувалась з бюджету, на найбільшого в країні платника податків», – йдеться у повідомленні.

У компанії наголосили, що в 2016 році «Нафтогаз» вперше з 2006 року не отримує прямої підтримки з держави у вигляді компенсації різниці в цінах у вигляді рекапіталізації за рахунок отриманих ОВДП.

Більше про:
# прибуток
# газ
Пов`язані новини