Рішення Міністерства економічного розвитку і торгівлі забрати компанію «Укртрансгаз» у своє управління ставить під загрозу отримання кредитів для закупівлі газу для опалювального сезону.

Про це заявляють у «Нафтогазі України», пише Радіо Свобода.

«Це рішення суперечить вимогам як Третього енергопакету, так і Закону України «Про ринок природного газу». Воно також ставить під загрозу виконання Плану реформи корпоративного управління «Нафтогазу», під реалізацію якого був отриманий кредит ЄБРР 300 мільйонів доларів на закупівлю газу», – заявили у компанії.

У «Нафтогазі» зазначають, що вимогами Третього енергетичного пакету передбачене створення нової компанії-оператора з незалежною наглядовою радою, а не зміну контролю на користь МЕРТ.

«Внаслідок неправомірних дій керівництва МЕРТ під загрозою опинилася кредитна угода зі Світовим банком на суму 500 мільйонів доларів, необхідна для стабільного проходження опалювального сезону 2016-2017 років», – зазначили у «Нафтогазі».

Нагадаємо, раніше в «Нафтогаз» заявили, що підпорядкування «Укртрансгазу» Мінекономіки залишає конфлікт інтересів — «Нафтогаз».

Поділитись: