Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов ініціював засідання наглядової ради УЗ, на якому мають розглянути питання щодо його звільнення.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«Керівник Укрзалізниці Євген Кравцов проінформував мене, що попросив наглядову раду УЗ зібратися наступного тижня для розгляду результатів діяльності правління УЗ та розгляду питання його звільнення», — повідомив Криклій.

Після корпоратизації Укрзалізниці та створенні у компанії наглядової ради, рішення про звільнення керівництва може ухвалити лише наглядова рада. При цьому уряд на звільнення голови УЗ вплинути не може.

«Призначення мене керівником УЗ, оцінка КРІ, та, власне, звільнення — компетенція винятково незалежних членів Наглядової ради. Є процедура, і порушувати її — поразка корпоративної реформи у всьому державному секторі», — прокоментував розмови про своє звільнення сам голова Укрзалізниці Євген Кравцов.

Він додав, що буде готовий до будь-якого рішення наглядової ради.

Нагадаємо, що 28 листопада міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що міністерство планує розглянути питання щодо звільнення голови УЗ.

Зазначимо, що напередодні уряд звільнив заступницю міністра інфраструктури Олександру Клітіну, яка, зокрема, вимагала звільнення Євгена Кравцова через корупцію у залізничній галузі.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile