Наглядова рада суспільного мовлення оголосила офіційний список кандидатів на посаду голови Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Наглядова рада суспільного мовлення оголосила офіційний список кандидатів на посаду голови Національної суспільної телерадіокомпанії України. 

Це Зураб Аласанія, Олег Наливайко, Роман Вибрановський, Юрій Дараган, Олександр Коваленко, Олександр Зорка, Олександр Зирін та Марек Сіерант.

«Протягом наступних 21 днів ми заслухаємо стратегії кандидатів, після того відбудеться таємне голосування за людину, яка в майбутньому очолить реформу суспільного мовника», – розповіла голова наглядової ради Тетяна Лєбєдєва. 

Секретар Наглядової ради Вадим Міський запропонував зробити голосування відкритим через спроби чинити тиск на членів ради політичними силами.

У свою чергу, Євген Глібовицький додав, що було як мінімум три випадки, коли на рішення окремих членів Наглядової ради намагались вплинути. 
Однак більшість членів Наглядової ради (серед якиих Бринзак, Шевченко, Аврахов та інші – ред.) проголосували проти відкритого голосування. 

Заслухають кандидатів у понеділок 10 квітня (резервна дата – 11 квітня). Стратегії кандидатів будуть оприлюднені на сайті Першого каналу завтра, 22 березня.

Нагадаємо, що у кандидатів на посаду глави Суспільного перевірятимуть електронні декларації.

Раніше повідомлялось, що наглядова рада Суспільного телебачення очікує на посаду керівника людину, яка прийде зі своєю командою.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: