Найцікавіші репортажі Hromadske Network за тиждень
Вижити на 50 гривень і пізнати малу батьківщину. Громадське Черкаси
Журналісти Громадського Черкаси вирушили в подорож – відкривати для себе й показувати вам красиві місця області. Зі спорядження у них – лише рюкзаки, а в кишені – 50 гривень. Хлопці пересуваються автостопом.
50 гривень – це недоторканий запас, яким вони користуються лише в крайньому разі.
Ціль програми – пізнавати малу батьківщину. У першому випуску хлопці вирушили до Стеблева Корсунь-Шевченківського району. Чим так заманив журналістів Стеблів? У Стеблеві – дуже гарна природа, величні скелі, гідроелектростанція й красиві витоки річки Рось. А ще в Стеблеві народився відомий український письменник Іван Нечуй-Левицький.
Про пригоди хлопців читайте на сторінці Громадського Черкаси.
Ейджизм. Друга серія проекту «Дискримініції». Громадське Дніпро
Ейджизм, можливо, одна з найбільш прихованих дискримінацій.
Але якщо придивитись, він усюди: в газетах та інтернеті, в магазинах, на роботі та в школі, у лікарні та парку і, може, навіть на вашій кухні. Але передусім — у вашій голові. Це настільки розповсюджене явище, що ми просто не помічаємо його, доки самі не потрапляємо у групу ризику.
«20/51/84» — другий фільм циклу «Дискримінації». Це вік героїв, які зазнають дискримінації у суспільному чи професійному житті саме через нього.
У Полтаві розбили п'ять меморіальних дошок учасникам бойових дій на сході України. Громадське Полтава
У ніч на 11 вересня в Полтаві було розбито п'ять меморіальних дошок учасникам бойових дій на сході України. Знищені дошки Антону Грицаю (ПНПУ ім. В. Г. Короленка), Антону Цедіку та Святославу Горбенку (ліцей №1), Олександру Мочалову (школа №38), Олександру Фролову (№6), Валерію Боняківському (школа №11).
Подібні випадки трапляються вже не вперше. Раніше невідомі вже розбивали гранітні дошки Антону Грицаю та Олександру Мочалову, проте невдовзі їх відновили.
Як реагувати на вандалізм та як йому протидіяти — в матеріалі Громадського Полтава.
Кременчуцькому трамваю виповнилося 120 років. Громадське Кременчук
У документальному проекті «Наше місто» журналісти Громадське. Кременчук досліджували історію пасажирських перевезень починаючи з кінця 19 століття.
У фільмовій збірці — розповіді про трамвайні, тролейбусні та автобусні перевезення в Кременчуці. Не оминули таксі та гужовий транспорт.
У першій серії мова йде про трамваї. 120 років тому на вулицях Кременчука з’явився саме цей вид пасажирського транспорту.
В Ісландію велосипедом: уроки мандрівника Макса Заселяна. Громадське Львів
32 країни та 45 000 кілометрів автостопом у 26 років. Коли Максим Заселян починав свої подорожі, їздити світом без грошей ще не було мейнстрімом. Зараз вже як досвідчений мандрівник і популярний блогер Макс ділиться своїми історіями і уроками з мандрівниками-початкцями.
Що робити, коли ти в незнайомій країні і в тебе вкрали усі речі і документи? Як жити півроку в Америці на 42 центи в день і як проїхати через всю Ісландію велосипедом? Фото та відео дивіться на сайті Громадського.Львів
У Луцьку відбувся «ТатоФест». Громадське Волинь
Перший на Волині фестиваль батьків «ТатоФест» відбувся у Луцьку 18 вересня. Традиційно у третю неділю вересня українці відзначають Всенародний день батька.
Цьогорічний фестиваль провели у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки. До організації заходу у Луцьку долучилися також Британська рада в Україні та євангельські християни-баптисти. Як це відбувалося розповідають журналісти Громадського.Волинь.
- Поділитися: