Війна

Найважчі бої на Донбасі, нові дані про катастрофу МН17 та чому військові йдуть з 57 бригади ЗСУ

25 травня, 2018 22:12
Війна/Найважчі бої на Донбасі, нові дані про катастрофу МН17 та чому військові йдуть з 57 бригади ЗСУ
Зберегти
Вигляд
Дивіться у програмі «Громадське.Схід» о 21:00.

З початку травня, за даними волонтерів, у зоні бойових дій на Донбасі зруйновано понад 150 будинків місцевих мешканців. А останній тиждень можна назватинайважчим за увесь рік. Чому на Донбасі не припиняються обстріли? Про це сьогодні говоримо у програмі «Громадське.Схід» о 21:00

Також в ефірі: 

  • Російська армія винна. Офіційне слідство у справі MH17 оприлюднило нові докази причетності РФ до збиття літака. А у Bellingcat назвали імена.
  • Комбриги розбрату. Чому військові ідуть з 57 бригади збройних сил.
  • Де мер? Чому міський голова Добропілля не з' явився на суд у власній справі та що про нього думають мешканці міста — спецрепортаж. 

Програма «Громадське.Схід» висвітлює ситуацію на окупованих територіях Донбасу та лінії зіткнення. Ми розповідаємо про долі людей, яких безпосередньо торкнулася війна і досліджуємо дії влади стосовно врегулювання конфлікту.

Ведуча програми — Анастасія Станко. Автори, журналісти — Анна Тохмахчі, Ігор Шевчук. 

Також дивіться програми: «Реформа»«Громадське.Крим»,

 «Громадське.Світ»«Простономіка».

Громадське є першим мультимедійним ЗМІ, створеним громадською організацією, що заснована та керується журналістами. Телеканал мовить цілодобово через супутник ASTRA-4А у відкритому доступі та в більш ніж 80 кабельних та цифрових мережах.

Місією Громадського є створення інформаційного простору, що сприяє розвитку сталого суспільства та активної особистості.

Пов`язані новини