Найбільш татуйованому чоловіку Франції Сільвану Елейну заборонили працювати в дитячому садку після скарги батьків, що зовнішній вигляд вихователя настільки налякав їхню дитину, що їй почали снитися жахи.

Про це повідомляє CNN.

Торік Сільван викладав у дитсадку в місті Палезо, коли батьки трирічної дитини поскаржилися на Елейна в органи освіти. Вони заявили, що їхній син після зустрічі з вихователем злякався, а вночі страждав через жахи. Тож керівництво закладу стало на сторону батьків та заборонило чоловікові працювати з малечею.

Проте 35-річний Сільван роботу з дітьми не покинув. Йому дозволили викладати у дітей з 6 років, тобто у початкових класах.

Він вважає, що своїм зовнішнім виглядом може навчити дітей толерантності. За його словами, учні звикають до татуювань після першої ж зустрічі.

«Можливо, коли вони стануть дорослими, то будуть більш відкритими. У них буде менше ризиків стати расистами чи гомофобами», — сказав Сільван.

Робити татуювання Елейн почав робити з 27 років через «екзистенційну кризу», коли він викладав у приватній школі в Лондоні.

За ці роки він витратив приблизно 460 годин, щоб розмалювати тіло. Також він їздив до Швейцарії для процедури для зміни очей, адже у Франції це робити незаконно.

Взагалі Саліван каже, що любить свою роботу з дітьми і не планує завершувати кар'єру в школі.

А є ще більш розтатуйовані люди?

Найбільш татуйованим чоловіком світу є Лакі Даймонд Річ. Татуюваннями покрито 100% його тіла. А найбільш татуйованою жінкою є Шарлотта Гуттенберг. У неї татуювання на 98,75% тіла.

Поділитись: