Життя / Здоров'я

Найбільша тривалість життя у Японії, Сінгапурі та Швейцарії — дослідження

Bloomberg
Життя/Здоров'я/Найбільша тривалість життя у Японії, Сінгапурі та Швейцарії — дослідження
Зберегти
Вигляд
Найбільша очікувана тривалість життя у світі в Японії. В середньому, мешканці цієї країни живуть майже 84 роки. Крім цього, друге та третє місця у рейтингу займають Сінгапур та Швейцарія. Очікується, що тривалість життя громадян цих країн складе близько 83 років.

Про це йдеться у дослідженні Інституту вимірювання та оцінки здоров'я.

Зазначається, що очікувана тривалість життя в Україні, згідно з даним дослідженням, складає 72,1 роки, що є дещо нижче за середній показник у світі — 72,48 років.

За даними дослідження, українці в середньому живуть довше за жителів Казахстану, Індонезії, Росії та Північної Кореї, проте середня тривалість життя в Україні все ж є меншою ніж у країнах Західної Європи та Північної Америки.

Зазначається, що США у рейтингу 43-ті, а до 2040 року можуть втратити в рейтингу одразу 21 позицію. В той же час, очікувана тривалість життя у Китаї має зрости з 76,3 років до майже 82 років. Крім цього, очікується, що у 2040 році найвища тривалість життя у світі буде не в Японії, а в Іспанії.

У рейтингу тривалість життя розраховується відповідно до стандартних практик страхових компаній. На неї впливає якість медицини та екологічний стан в країні.

Раніше у Bloomberg опублікували дослідження країн світу з найкращою медициною. Рейтинг очолили Сінгапур та Гонконг, Іспанія в рейтингу посіла третє місце.

Пов`язані новини