Найбільший у світі ювелірний бренд Pandora оголосив, що до 2025 року виготовлятиме всі свої прикраси з використанням переробленого золота й срібла. Так компанія хоче внести свій вклад у боротьбу з глобальним потеплінням.

Як повідомляє пресслужба Pandora, використання переробленого срібла скоротить шкідливі вуглецеві викиди на дві третини, а золота — на понад 99%.

Керівник Pandora Александер Лачик пояснив, що так компанія хоче доєднатися до покращення стану довкілля й зменшення шкоди від промислового виробництва.

«Потреба в "зеленому" бізнесі стає все важливішою, тож компанії мають робити кроки зі свого боку для реагування на кліматичну кризу й виснаження природних ресурсів», — сказав він.

За даними Pandora, наразі компанія використовує перероблене золото й срібло в 71% своїх ювелірних прикрас. Це дозволяє зменшувати викиди вуглецю, використання води й засмічення ґрунтів металами.

Pandora була заснована в Данії в 1982 році. На сьогодні компанія продає свої ювелірні прикраси в понад 100 країнах світу.

Понад половина прикрас бренду Pandora — зі срібла, менше — із золота, паладію, міді й штучно створених дорогоцінних каменів.

Поділитись: