Життя

«Нам часто кажуть «давайте порішаєм», – луцькі полісмени

Життя/«Нам часто кажуть «давайте порішаєм», – луцькі полісмени
Зберегти
Вигляд

Луцькі полісмени пояснили школярам, чим вони відрізняються від кіношних копів - вони не супергерої. Зустріч відбулася в рамках проекту «Жива бібліотека».

Олександр Лісінський та Дмитро Слабенко відповіли на запитання учнів та розповіли про свої будні. Кажуть, що дуже важко психологічно, тому що їхня робота у більшості випадків пов’язана з негативом.

«В американських фільмах поліцейських зображають як супергероїв. На жаль, ми не є суперменами чи супергероями. Ми - звичайні люди. Проте 70% нашої роботи пов’язано з негативом. Мало правопорушників, які визнають, що вони щось зробили неправильно», – розповідає Дмитро Слабенко.

«Нас вчили не сприймати все на свою адресу. Ось, у нас є форма, а ми самі по собі. Зазвичай люди не бачать особистості в поліцейському. Люди бачать саме поліцейського і бруд виливається саме на нього, а не на особистість», – зазначає Олександр Лісінський.

Також хлопці розповідають, що правопорушники часто пропонують «порішати»:

«Хабарі не пропонували ось так відразу гроші, а постійно відводять в сторону з розмовами «давайте порішаєм». Такі слова звучать постійно. Проте ми попереджаємо, що все знімається на відеокамеру і це вже буде кримінальна відповідальність за дачу неправомірної вигоди працівнику поліції», – розповів Лісінський.

/Hromadske.Волинь

Пов`язані новини