УКРАЇНА

Намісник монастиря УПЦ МП у Києві звернувся до Трампа з проханням захистити церкву

3 лютого, 2018 22:03
УКРАЇНА/Намісник монастиря УПЦ МП у Києві звернувся до Трампа з проханням захистити церкву
Зберегти
Вигляд
Намісник київського Десятинного монастиря Української православної церкви Московського патріархату звернувся до президента США Дональда Трампа з проханням захистити храм

Намісник київського Десятинного монастиря Української православної церкви Московського патріархату звернувся до президента США Дональда Трампа з проханням захистити храм. За словами архімандрита Гедеона, представники церкви звернулися до всіх існуючих органів влади в Україні, аби ті захистили право на безпеку і свободу віросповідання

Про це повідомляє Центр інформації УПЦ (МП).

«Ми зверталися до СБУ, до міськголови Києва і президента України. Написали в усі існуючі органи влади, включаючи міжнародні інстанції. Звернулися до ООН, до послів багатьох держав. Також ми звернулися до президента США Дональда Трампа з проханням захистити Десятинний монастир», — заявив  архімандрит.

Третього лютого у Києві відбулася акція підтримки #FreeArchitects (Звільніть архітекторів). Учасники акції закликали підтримати архітекторів Олександра Горбаня та Олексія Шемотюка, яких звинувачують у спробі підпалу будівлі храму Української православної церкви Московського патріархату, зведеного на території Національного музею історії України.

Водночас, прокуратура Києва проситиме суд пом’якшити запобіжний захід Олександру  Горбаню та Олексію Шемотюку.

25 січня учасники радикальних організацій демонтували інформаційний борд каплиці Московського патріархату, розташованої біля Десятинної церкви у центрі Києва.

Більше про:
# УПЦ МП
Пов`язані новини