Життя

Напад на блокпост у Слов'янську інсценували - СБУ

Життя/Напад на блокпост у Слов'янську інсценували - СБУ
Зберегти
Вигляд

СБУ завяляє, що у Слов'янську імітували напад на бокпост. В результаті інсценування зовнішнього нападу на блок-пост і розстрілу кількох автомобілів загинула людина, повідомляють у Службі безпеки. СБУ називає інцидент 'цинічною провокацією'.

Працівниками СБУ встановлено, що цієї ночі у Словянську не було жодної організації, окрім самих диверсантів та представників криміналітету, яких підтримують та озброюють офіцери ГРУ ЗС РФ. Це підтверджують оперативно-слідчі дії, які здійснюють на місці правоохоронні органи України, повідомляють у СБУ.

'Неправдива інформація, яка подається в деяких російських ЗМІ, однозначно спростовується слідчими, які розслідують цей злочин', - йдеться у заяві СБУ.

'Очень много вопросов по случившему ночью в Бильбасовке. Врачи отказываются комментировать, пострадавших или убитых никто не видел. Милиция молчит. Блокпост якобы был безоружный, но две сгоревшие машины сильно обстреляны. Гильз очень много, а шины все целые и луж крови нет', - пише журналістка УП Анастасія Береза.  

Пов`язані новини