УКРАЇНА

Напад на членів анархістської організації у Львові кваліфікували як хуліганство

24 вересня, 2018 11:00
УКРАЇНА/Напад на членів анархістської організації у Львові кваліфікували як хуліганство
Зберегти
Вигляд
У Львові за фактом нападу на членів анархістської організації «Чорний стяг» порушили кримінальну справу за статтею про хуліганство.

У Львові за фактом нападу на членів анархістської організації «Чорний стяг» порушили кримінальну справу за статтею про хуліганство.

Про це Громадському повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.

Водночас поліція досі встановлює осіб, причетних до нападу. Поки у справі немає підозрюваних, нападників ідентифікують.

Нагадаємо, що ввечері 23 вересня анархістська організація «Чорний стяг» заявила, що у Львові учасники ультраправих рухів напали на активістів організації та завдали важких ножових травм. Унаслідок нападу постраждали четверо людей.

Представник «Чорного стягу» Антон Парамбуль в коментарі Громадському заявив, що серед нападників бачив людей з розпізнавальними знаками партії «Нацкорпус». Громадське звернулося за коментарем до львівського осередку «Національного корпусу».

Зазначимо, це не перший напад на учасників лівих організацій у Львові. У травні у Львові на учасників «Чорного стягу» напали представники ультраправих рухів: тоді постраждали двоє людей.

«Чорний Стяг» — організація, яка позиціонує себе як «антиавторитарний рух, ціллю якого є побудова нового супільства на засадах свободи, рівності, взаємодопомоги та соціальної справедливості».

 

Більше про:
# напад
# Львів
Пов`язані новини