Життя / Соціальний захист

Напад у коледжі в Керчі: Україна звернулася до ООН та Ради Європи

Людмила Денісова
Життя/Соціальний захист/Напад у коледжі в Керчі: Україна звернулася до ООН та Ради Європи
Зберегти
Вигляд
Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова попросила російську колегу терміново прибути до Керчі та допомогти жертвам нападу в коледжі. Також Денісова звернулася з цього приводу до ООН та Ради Європи.

За словами уповноваженої, ситуація в Керчі вимагає негайного втручання і міжнародної спільноти.

«Я вже говорила з кримчанами, вони дуже налякані. Зараз родинам загиблих та поранених як ніколи необхідна психологічна підтримка та медична допомога. Я прошу омбудсмана РФ Тетяну Москалькову терміново прибути до Керчі. Я готова долучитися до неї і зробити все від мене залежне, щоб допомогти сім’ям загиблих та пораненим», — написала Денісова у Facebook.

Нагадаємо, що в політехнічному коледжі в Керчі стався вибух. За останніми даними, 19 людей загинули та 50 постраждали. Місцеві мешканці чули стрілянину в коледжі та бачили людей з автоматами. У Росії вибух спочатку визнали терактом, а пізніше перекваліфікували справу на масове убивство. Родичам загиблих виплатять по мільйону рублів. В анексованому Криму оголосили триденний траур за загиблими. Україна через вибух посилила охорону державного кордону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ненавидів технікум»: як стрілок у Керчі повторив убивства в американській школі «Колумбайн»

Більше про:
# Керч
Пов`язані новини