УКРАЇНА

Нападник Зозуля призупинив виступи за збірну через брак практики

16 травня, 2017 19:16
УКРАЇНА/Нападник Зозуля призупинив виступи за збірну через брак практики
Зберегти
Вигляд
Роман Зозуля вирішив припинити виступи за збірну України допоки рівень його гри не буде відповідати національній команді.

Нападник Роман Зозуля вирішив припинити виступи за збірну України допоки рівень його гри не буде відповідати національній команді.

Про відповідне рішення Зозуля оголосив у Facebook.

«Зараз я чудово розумію, що я не є гравцем рівня збірної. В мене немає практики. Тільки найсильніші та кращі повинні бути у лавах збірної. Це моя особиста думка. Я не хочу бути людиною, яка буде займати місце молодого та талановитого гравця», – написав він.

При цьому він додав, що готовий завойовувати місце в збірній і робитиме все, «щоб бути достойним гравцем».

«Коли в мене буде достатньо ігрової практики та тренери побачать, що я є достойним бути гравцем збірної, я з гордістю вдягну футболку с тризубом на серці», – підсумував футболіст.

Нагадаємо, Зозуля у січні перейшов з іспанського «Бетіса» до «Райо Вальєкано» на правах оренди, але змушений був через день повернутися. Фанати «Райо» (ультралівого спрямування) звинуватили його в нацизмі й агресивно вимагали аби він забирався з клубу. Зозулю підтримали іспанська ліга, «Бетіс», ФФУ.

Пізніше ФІФА дозволила українцю Зозулі перейти до іншого клубу.

Як політика втручається і тисне на спорт, чому фанати затаврували українця, чим це загрожуватиме ультрас і футболісту – читайте в огляді Громадського.

Зозуля проти Райо Вальєкано: Як іспанські фанати затаврували українського футболіста.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини