20 членів озброєного угруповання «Сасна црер», що захопили 17 липня полк патрульно-постової служби в Єревані, склали зброю і здалися владі.

«Спецпідрозділи правоохоронних органів своїми послідовними і погодженими діями змусили членів збройного угруповання скласти зброю і здатися владі. Затримано 20 терористів. Територія полку ППС повністю звільнена», — цитує Службу національної безпеки Вірменії «Интерфакс».

Раніше лідер нападників на полк ППС Варужан Аветисян заявив про намір здатися поліції.

17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Сасна црер» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіляна, лідера «Предпарламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

23 липня з будівлі поліції в Єревані звільнили всіх заручників.

У ніч на 29 липня під захопленим відділком поліції спалахнули сутички демонстрантів із поліцією. Було затримано більше 100 осіб, ще близько 100 отримали поранення.

Свідок розгону акції протесту Арменак Мінасянц розповів в ефірі Громадського, що силовики кидали світлошумові гранати прямо в будинках.

Поділитись: