Життя

Нападники на полк поліції у Єревані збираються скласти зброю

Життя/Нападники на полк поліції у Єревані збираються скласти зброю
Зберегти
Вигляд

Члени збройної групи «Сасна црер», яка з 17 липня утримує будівлю полку патрульно-постової служби поліції, збираються скласти зброю і вийти звідти.

Про це Громадському повідомив очевидець з місця подій у Єревані, політолог Армінак Мінасянц із посиланням на заяву лідера групи Варужана Аветисяна.

17 липня озброєні прихильники радикального опозиційного руху «Сасна црер» захопили будівлю поліції в єреванському районі Еребуні, вбивши при цьому одного поліцейського і поранивши шістьох людей. За даними поліції, нападники взяли в заручники дев’ятьох людей, п’ятьох із них звільнили в результаті переговорів.

Нападники вимагають звільнення Жирайра Сефіляна, лідера «Предпарламенту», якого арештували у червні за звинуваченням в незаконному придбанні та зберіганні зброї. Вони також вимагають відставки президента Сержа Саргсяна.

23 липня з будівлі поліції в Єревані звільнили всіх заручників.

У ніч на 29 липня під захопленим відділком поліції спалахнули сутички демонстрантів із поліцією. Було затримано більше 100 осіб, ще близько 100 отримали поранення.

Свідок розгону акції протесту Арменак Мінасянц розповів в ефірі Громадського, що силовики кидали світлошумові гранати прямо в будинках.

Пов`язані новини