Центр візуальної культури, який організував виставку робіт Давида Чичкана, планує залишити виставку на деякий час у зруйнованому вигляді.

Центр візуальної культури планує залишити виставку на деякий час у зруйнованому вигляді. Про це Громадському розповіла співробітниця Центру Руслана Козієнко. Вона також зазначила, що нападники забрали кілька експонатів виставки з собою.

«О 17.40 під виглядом відвідувачів зайшли дівчина із хлопцем, їх пропустив охоронець. За ними увірвалися близько 15 людей, які побили охоронця, а також обмалювали стіни і пошкодили роботи», — розповіла Козієнкою.

За її словами, поки невідомо, хто саме відповідальний за інцидент, оскільки нападники прийшли із закритими обличчями. Проте у ЦВК переконані, що вони належать до української праворадикальної спільноти.

Наразі адміністрація закладу вирішує, що робити зі зруйнованою виставкою.

«її можна залишити на якийсь час в такому стані. Але фактично всі роботи знищені, а кілька з них праворадикали забрали собі», — сказала Козієнко.

Вона зазначила що у ЦВК наразі перебуває поліція, яка з’ясовує обставини нападу. Також за ситуацією в закладі слідкують представники ЗМІ.

Дивіться також відео з наслідками погрому виставки.

Раніше повідомлялося, що невідомі погромили виставку українського художника Давида Чичкана «Втрачена можливість», яка проходить у Центрі візуальної культури в Києві.

Нагадаємо, 4 лютого на Центр візуальної культури вже відбувався напад після того, як виставку робіт Чичкана закрили через погрозу з боку праворадикалів.

Художник Давид Чичкан був активним учасником протестів на Майдані. Він сповідує анархістські погляди і вважає, що за результатами революції Україна не досягла бажаної мети.

Свої висновки з революції Майдану він втілив у серії робіт, екскурсія якими мала початися з 4 лютого.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: