Кліп Надії Дорофєєвої, знятий на пішохідному мосту на Алеї Героїв Небесної Сотні
Фото:

Скріншот

Перед сьомою річницею Революції Гідності співачка Надія Дорофєєва (нині відома як DOROFEEVA) зняла кліп на пішохідному мосту Алеї Героїв Небесної Сотні та виклала його частину в соцмережі. Багато людей побачили в цьому зневагу до загиблих під час Майдану.

Частину кліпу на пісню «gorit» Надія Дорофєєва виклала в Instagram.

У відеокліпі співачка танцює на тлі банера з її ім'ям, що розтягнули на пішохідному мосту на вулиці Інститутській, де у 2013-2014 роках розгорталися трагічні події. Традиційно на цьому мості вивішують плакати з іменами загиблих і репресованих українців.

Відео набрало понад мільйон переглядів у соцмережі за два дні. Багато артистів привітали Дорофєєву з першою сольною піснею, зокрема Джамала, Оля Полякова, Віра Брежнєва, Даша Астаф'єва, Євгеній Кот, тощо.

Однак багато людей у коментарях до посту співачки назвали зйомки кліпу на Алеї «танцями на кістках Небесної Сотні напередодні річниці Майдану».

Оновлено: Згодом співачка видалила свій пост з Instagram.

Ми звернулися по коментар до представників Надії Дорофєєвої, однак на час публікації відповіді не було.

Цьогоріч в Україні вшановували сьому річницю трагічних подій на Майдані в центрі Києва. 21 листопада 2013-го тодішній Кабмін вирішив припинити підготовку до Асоціації України з ЄС.

На знак протесту того ж вечора на Майдані Незалежності вперше зібрались активісти. Уже незабаром протести перетворилися на історичну подію — Революцію Гідності. За три місяці Євромайдан неодноразово намагалися розігнати силовики, активістів заарештовували, викрадали, катували, убивали.

Поділитись: