Сьогодні, 24 грудня, коли християни західного обряду святкують Різдво по всьому світу, у небі на санях пролітає інтерактивний Санта Клаус.

Сьогодні, 24 грудня, коли християни західного обряду святкують Різдво по всьому світу, у небі на санях пролітає інтерактивний Санта Клаус. Його кожного року запускає Північноамериканське командування з питань аерокосмічної оборони.

На сайті з відстеження усіх польотів Flight Radar окрім літаків можна побачити і Санту з оленями. Він вилетів з Північного полюсу та подорожує всіма країнами з континенту на континент.


Screenshot noradsanta.org

На Flight Radar він позначений як «незвичайний борт», а тип повітряного судна  у Санти — «сані».


Screenshot flightradar24.com

Санта летить на висоті 11,6 тисяч кілометрів зі швидкістю понад тисяча кілометрів на годину. За день він повинен пролетіти близько 500 тисяч кілометрів та «відвідати кожен будинок і подарувати подарунок».

На цьому ініціатива американського командування не завершується: поки Санта летить, тисячі волонтерів обслуговують телефонні лінії у колл-центрах. Вони приймають близько 70 тисяч дзвінків від дітей з-понад 200 країн, які питають, де зараз Санта перебуває і як скоро він пролітатиме над їхньою країною.

ДИВІТЬСЯ: Від США до Австралії: як святкують Різдво у різних куточках світу.

Поділитись: