УКРАЇНА

Безпартійні депутати можуть очолити ДБР без порушення закону

24 листопада, 2016 20:50
УКРАЇНА/Безпартійні депутати можуть очолити ДБР без порушення закону
Зберегти
Вигляд
Одразу 2 народних депутата 24 листопада проходять конкурсний відбір до Державного бюро розслідувань. Зокрема, це Ігор Лапін — член фракції «Народний фронт» та Юрій Македон — член фракції БПП

Одразу 2 народних депутата 24 листопада проходять конкурсний відбір до Державного бюро розслідувань. Зокрема, це Ігор Лапін — член фракції «Народний фронт» та Юрій Македон — член фракції БПП.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Згідно закону до ДБР не мають права подаватися члени політичних партій. Однак народні депутати Лапін та Македон були допущені до конкурсного відбору, адже вони є лише членами фракцій.

Половина кандидатів до державного бюро розслідувань вже пройшли співбесіду.

За словами кандидатів, робота конкурсної комісії по відбору до ДБР не заангажована та незалежна. Усі кандидати проходять чесний та об’єктивний відбір.

24 листопада одразу 2 народних депутата проходять конкурсний відбір. Ігор Лапін — член фракції «Народний фронт» та Юрій Македон — член фракції БПП.

Крім того, більшість кандидатів до держбюро вважають, що закон щодо функціонування ДБР недоопрацьований і в такому форматі бюро ефективно не працюватиме.

Як повідомили члени конкурсної комісії, керівництво ДБР, директора та заступників, оберуть до січня-березня 2017 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ФБР по-українськи: коли запрацює Державне бюро розслідувань і хто хоче його очолити»

Пов`язані новини