Tesla Ілона Маска, яку 6 лютого запустила в космос компанія SpaceX, внесли до бази космічних кораблів і об'єктів Сонячної системи Лабораторії реактивного руху NASA.

Tesla Ілона Маска, яку 6 лютого запустила в космос компанія SpaceX, внесли до бази космічних кораблів і об'єктів Сонячної системи Лабораторії реактивного руху NASA.

На це звернув увагу журналіст видання Grist Ерік Холтхаус.

Tesla занесена в базу як космічний корабель. В описі згадані всі предмети в машині: манекен в скафандрі, іграшкова машинка тієї ж моделі з маленькою фігуркою астронавта, електронна копія книги Айзека Азімова, а також металева пластина з іменами шести тисяч співробітників SpaceX, закріплена між машиною і останньою сходинкою Falcon Heavy.

Раніше космічне командування військово-повітряних сил США додало до каталогу супутників запущене у космос Ілоном Маском авто Tesla.

Нагадаємо, 6 лютого зі стартового майданчику космічного центру Кеннеді у Флориді вперше запустили ракету-носій Falcon Heavy.

Falcon Heavy — найпотужніша у світі діюча ракета-носій. Вона зможе виводити на низьку навколоземну орбіту 63,8 тонн корисного навантаження. 

Також Falcon Heavy — це перша ракета, яка здатна доставити людей на Місяць і Марс.

Вантажем під час запуску Falcon Heavy став особистий електромобіль Ілона Маска Tesla Roadster, де на повторі грає пісня Девіда Боуї Life On Mars? Всередині перебуває манекен, одягнений у скафандр.

SpaceX планує використовувати Falcon Heavy і космічний корабель Dragon для приватних подорожей людей навколо місячної орбіти вже наприкінці 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Авіалінії Антонова» брали участь у запуску Falcon Heavy — посольство

Поділитись: