Шевченківський районний суд міста Києва зменшив розмір застави екс-голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову зі 100 до 36 мільйонів гривень.

Як повідомили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі суд під час засідання продовжив дію запобіжних заходів двом фігурантам справи.

«Суд продовжив дію запобіжних заходів екс-голові ДФС України та керівнику ДФС України, однак, за власної ініціативи, зменшив заставу для колишнього очільника ДФС України зі 100 млн гривень до 36 млн гривень відповідно до розміру цивільного позову у кримінальному провадженні», — йдеться в повідомленні САП.

Нагадаємо, на початку березня 2017 року детективи НАБУ затримали Насірова і обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із заставою у 100 мільйонів гривень. Згодом його відсторонили від посади керівника ДФС.

Водночас звільнили Насірова лише за рік: 31 січня 2018 року Кабінет міністрів звільнив екс-чиновника через те, що він має громадянство Великої Британії, що заборонено законом при виконанні обов'язків глави ДФС.

У листопаді 2017 року Насірову вручили обвинувальний акт. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, вважають у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Поділитись: