Світ

National Geographic обрав найкращі фото 2018 року

National Geographic
Світ/National Geographic обрав найкращі фото 2018 року
Зберегти
Вигляд
Журнал National Geographic обрав найкращі фотографії 2018 року. Переможцем став фотограф Джессон Тодоров, який зробив знімок пустелі в Каліфорнії, де стоять тисячі відкликаних автомобілів Volkswagen та Audi.

Автівки у пустелі Мохаве в Каліфорнії вироблені з 2009 по 2015 роки. Їх розробили таким чином, аби занижувати результати тестів щодо викидів газів у повітря. Через цей скандал, зокрема, Volkswagen відкликала з виробництва мільйони машин.

Автор цього фото отримав приз 5 тисяч доларів.

Крім того, журнал оголосив переможців у категоріях «вибір глядачів», «дика природа» та «люди».

Глядачі обрали найкращим фото знімок левеня, яке гралося з хвостом левиці-матері у Танзанії.

«Я не пам’ятаю, коли б я ще так сміявся, як тоді, коли три маленьких левеняти гралися з хвостом матері», — описав фото автор Ярон Шмід.

Переможцем у категорії «Дика природа» стало фото Піма Волкерса, на якому антилопи гну йдуть через ріку в Танзанії.

«Це було рано-вранці, коли я побачив, як антилопи перетинають річку Мара. Пил, тінь та сонце надали цьому знімку містики та привабливості. Виглядає, наче картина», — розповів фотограф.

У категорії «Люди» переміг знімок чоловіка на ім’я Девід Муйочокера. Це був останній день його роботи фотографом на студії у Найробі, Кенія. Девід працював там 37 років, але студія закривалася. Чоловік сказав, що всьому виною нові телефони з хорошими камерами, через що фотостудії стали непопулярними.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Найкращим фото погоди-2018 визнали кадр блискавок над британським Блекпулом

Пов`язані новини