Війна

У Харкові фахівці НАТО навчатимуть студентів, як лікувати ветеранів з інвалідністю

4 квітня, 2018 19:07
Війна/У Харкові фахівці НАТО навчатимуть студентів, як лікувати ветеранів з інвалідністю
Зберегти
Вигляд
Трастовий фонд НАТО відкрив у Харківському університеті навчальну програму, в якій навчатиме міжнародним стандартам лікування військовослужбовців, що втратили кінцівки.

Трастовий фонд НАТО відкрив у Харківському університеті навчальну програму, в якій навчатиме міжнародним стандартам лікування військовослужбовців, що втратили кінцівки.

Про це повідомляється на офіційному сайті НАТО.

Альянс має намір розширити співпрацю в сфері реабілітації військовослужбовців з ампутованими кінцівками, у НАТО також планують відкрити магістерський курс навчання.

Програму запустили у Інституті протезування та ортопедії при Харківському національному університеті радіоелектроніки під керівництвом Німецької школи реабілітаційної науки.

«Програма допоможе підвищити рівень медичних послуг військовим, яким ампутували кінцівки, до рівня міжнародних стандартів», — йдеться у повідомленні.

Трастовий фонд НАТО надає активну допомогу в лікуванні українських військовослужбовців з 2015 року. За цей час організація допомогла понад 500 військовослужбовцям, а також навчила близько 2 тисячі медиків-практикантів.

Раніше в Брюсселі відбулось засідання комітету Україна-НАТО, навіть попри обіцянки Угорщини заблокувати співпрацю України з альянсом.

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким затвердив річну національну програму співробітництва України з НАТО.

Раніше Порошенко заявив, що Україна планує вступити до НАТО у найближчі 10 років.

10 березня НАТО визнало за Україною статус країни-аспіранта. Це означає, що Північноатлантичний альянс визнав прагнення України набути повноцінного членства в організації.

Незадовго до цього Порошенко запропонував зафіксувати в Конституціїпрагнення до вступу в ЄС та НАТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вступ до ЄС та НАТО — фундаментальні інтереси України — проект закону про нацбезпеку

Пов`язані новини