Політична й практична допомога з боку НАТО у Варшаві на саміті НАТО вийде на новий рівень, сказав генеральний секретар Північноатлантичного союзу Єнс Столтенберг перед самітом лідерів Альянсу у Варшаві.

На саміті буде висловлена не лише політична підтримка української територіальної цілісності та суверенності, але йтиметься про новий рівень практичної допомоги через ухвалення всеохоплюючого комплексного пакету.

«Цей пакет включатиме стратегічну дорадчу підтримку. Ми вже надаємо допомогу Україні через трастові фонди, що покривають такі сфери як командування й контроль, логістику та кібернетичну безпеку. Ми додамо до цього нові проекти різноманітної діяльності через трастові фонди. Туди будуть долучені проекти, що, зокрема, стосуватимуться гібридної війни, знешкодження вибухових пристроїв і стратегічних комунікацій», – пояснив Столтенберг.

Генсек Альянсу вважає стабільну та суверенну Україну запорукою євроатлантичної безпеки.

«Незалежна, суверенна та стабільна Україна, що твердо віддана демократії та верховенству права, – це ключовий чинник євроатлантичної безпеки», – додав Столтенберг.

Нагадаємо, Порошенко та Обама зустрінуться на саміті НАТО у Варшаві.

Читайте також публікацію: Рух на Схід: чого очікувати від саміту НАТО у Варшаві.

Поділитись: