УКРАЇНА

НАТО: Росія не надала жодних доказів щодо «диверсій» у Криму

УКРАЇНА/НАТО: Росія не надала жодних доказів щодо «диверсій» у Криму
Зберегти
Вигляд

Північноатлантичний альянс вважає безпідставними та необґрунтованими звинувачення російського президента Владіміра Путіна на адресу України в нібито «підготовці терактів та диверсій» на території окупованого Криму.

Про це ексклюзивно в коментарі Громадському повідомила  прес-секретар НАТО Ріана Джоунс-Буталеб.

«Ми відзначили, що Україна категорично  відкинула звинувачення Росії, і дала ясно зрозуміти, що Київ є відданим прихильником політичного та дипломатичного вирішення питання відновлення територіальної цілісності. Ми також зафіксували, що Росія не надала жодних вагомих доказів щодо звинувачень проти України», — сказала представниця НАТО.

«Нещодавня активність російських військових у Криму не сприяє послабленню напруження. Ми закликаємо Росію працювати для миру та деескалації. Ми також глибоко занепокоєні нещодавнім сплеском насилля на сході України, та порушенням припинення вогню вздовж лінії зіткнення, головним чином військовими, яких підтримує РФ», — наголошують в Альянсі.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки Міністерства оборони Збройних сил України», одним з яких начебто є громадянин України Панов Євген Олександрович, 1977 року народження, житель Запорізької області.

У четвер МЗС Росії назвало ім’я другого підозрюваного у «кримській диверсії».

Путін звинуватив Україну «в терорі»

Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». Так він прокоментував заяву ФСБ про запобігання терактам в анексованому Криму, які нібито готувала українська розвідка.  Також Путін повідомив про 2 загиблих силовиків ФСБ.

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Пов`язані новини