НАТО закликає КНДР утриматися від провокацій з балістичними ракетами

default/НАТО закликає КНДР утриматися від провокацій з балістичними ракетами
Зберегти
Вигляд

НАТО засуджує ракетний запуск КНДР і закликає її відмовитися від нових випробувань, заявив генсек Альянсу Йенс Столтенберг.

«Я рішуче засуджую запуск Північною Кореєю ракети із використанням балістичних ракетних технологій, який слідує за північнокорейським випробуванням ядерної зброї 6 січня. Цей запуск є прямим порушенням п'яти резолюцій Ради безпеки ООН, який неодноразово закликав КНДР припинити всі види діяльності, пов'язані з її програмою балістичних ракет, відновити свої колишні зобов'язання щодо мораторію на запуск ракет і не проводити ніяких нових ядерних випробувань або запусків з використанням технології балістичних ракет», – заявив Столтенберг

Він також зазначив, що НАТО закликає владу Північної Кореї виконати свої зобов'язання в рамках міжнародного права, не проводити запуски і утриматися від подальших провокаційних дій.

Нагадаємо, раніше в неділю Північна Корея запустила балістичну ракету. Через це Радбез ООН збереться на екстрене засідання.

Після цього Південна Корея заявила про підготовку ядерного випробування у КНДР. ЄС закликав КНДР відмовитися від зброї масового знищення.

/фото nato.int/