УКРАЇНА

Нацагенство з повернення активів оголосило про набір персоналу

14 березня, 2017 11:41
УКРАЇНА/Нацагенство з повернення активів оголосило про набір персоналу
Зберегти
Вигляд
lead
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, оголошує конкурс на набір персоналу.

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів, оголошує конкурс на набір персоналу.

Про це заявив під час брифінгу Голова Нацагентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів Антон Янчук.

Агентство планує проводити набір персоналу протягом всього 2017 року трьома хвилями — в березні червні та вересні. Заплановано, що в Агентстві буде працювати 130 осіб.

Консультативна місія Європейського союзу в Україні (КМЄС) та Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EUACI) надаватимуть підтримку відомству в період його становлення.

Зокрема Консультативна місія ЄС надає підтримку в налагодженні співпраці Нацагенства з аналогічними 28 установами країн-членів ЄС, серед яких Stolen Asset Recovery Initiative, Camden Assets Recovery Interagency Network.

«Допомога буде надаватися у вигляді розвитку людського ресурсу та матеріально-технічного забезпечення, щоб Агентсво стало частиною європейської системи аналогічних органів», — заявила Голова Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні Ека Ткешелашвілі.

Голова Нацагентства Антон Янчук заявив, що у працівників Агентства будуть ринкові зарплати.

«Планується, що рівень оплати спеціалістів буде на рівні 20,000 грн. Використовуватимуться такі заохочення, як премії та надбавки. Незважаючи на скромне фінансування з боку бюджету, я переконаний, що в 2017 році Агентство запрацює», — сказав Янчук.

Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів створене в листопаді 2016 року.

У державному бюджеті на 2017 рік на діяльність Агентства відведено 40 млн грн.

«Не секрет, що цих коштів мало. Їх вистачає лише на оклад персоналу та покриття поточної діяльності Агентства. На 2018 рік ми будемо готувати обґрунтування того фінансування, яке дозволить нам стати професійним органом з розшуку та повернення активів», — сказав Янчук в коментарі Громадському, однак відмовився називати суму, що необхідна Агентству в 2018 році.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини