Національний банк України і Міністерство фінансів заявляють про готовність підтримати фінансово Фонд гарантування вкладів у процедурі виплати вкладникам збанкрутілих банків.

Про це представники відомств повідомили під час засідання Ради з фінансової стабільності, повідомляє прес-служба Нацбанку.

Як зазначається, 18 серпня 2016 відбулося чергове засідання Ради з фінансової стабільності під головуванням міністра фінансів Олександра Данилюка за участю голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої, керівників національних комісій - регуляторів фінансового ринку Тимура Хромаєва та Ігоря Пашка, директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів Костянтина Ворушиліна

У ході дискусії обговорювалися, зокрема, і проблеми з виплатами Фондом гарантування вкладів фізичних осіб коштів вкладникам неплатоспроможних банків, повідомили в НБУ.

Як вказується, Нацбанк і Мінфін підтвердили готовність фінансово підтримати Фонд у разі нестачі коштів для виплат вкладів. За прогнозами НБУ, потреби у додаткових коштах будуть мінімальними.

Нагадаємо, 9 серпня вкладники збанкрутілого банку «Михайлівський» перекрили рух автотранспорту по вулиці Хрещатик, починаючи від Європейської площі. Згодом поліція відтіснила вкладників з Хрещатика.

Поділитись: