УКРАЇНА

Нацбанк презентував нову 20-гривневу банкноту

17 липня, 2018 12:43
УКРАЇНА/Нацбанк презентував нову 20-гривневу банкноту
Зберегти
Вигляд
lead
Національний банк України презентував оновлену банкноту номіналом 20 гривень.

Національний банк України презентував оновлену банкноту номіналом 20 гривень.

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Згідно з повідомленням, нова банкнота має удосконалену систему захисту, що робить її менш вразливою для підробок. Також нова банкнота має оновлений дизайн.

Як зазначається, нові 20 гривень планують ввести в обіг 25 вересня 2018 року.

Особливості введення в обіг оновленої банкноти номіналом 20 гривень / Інфографіка: НБУ

«Після введення в обіг нових 20-гривневих банкнот громадянам не потрібно буде обмінювати банкноти попереднього зразка на нові. Оновленими банкнотами Національний банк поступово заміщуватиме зношені та пошкоджені 20-гривневі банкноти зразка 2003 року», — йдеться у повідомленні.

Раніше в Національному банку підрахували, що на кожного українця в середньому припадає 66 банкнот та 293 монети різних номіналів.

Нагадаємо, що з 1 липня НБУ запровадив практику округлення сум готівкових покупок у зв’язку з припиненням обігу монет номіналом 1, 2, 5 та 25 копійок.

Також повідомлялось, що від початку свого введення в обіг, українська гривня знецінилась у 14 разів.

Також в НБУ повідомляли, що планують ввести в обіг монети номіналом 5 та 10 гривень. В той же час, там припиняють карбувати монети номіналом 1, 2, 5 і 25 копійок.

Раніше повідомлялось, що нові монети номіналом 1 та 2 гривні надійшли в обіг наприкінці квітня 2018 року. Згодом там презентували нові монети.

Пов`язані новини