Життя

Нацгвардія планує підготувати 400 бойових інструкторів у 2016 році

Життя/Нацгвардія планує підготувати 400 бойових інструкторів у 2016 році
Зберегти
Вигляд

Командування Національної гвардії планує протягом 2016 року підготувати 400 бойових інструкторів, які потім будуть навчати командирів та особовий склад. Про це в ефірі Громадського заявив керівник міжнародного проекту «Центр підготовки PATRIOT» Костянтин Паршин.

«Передбачається до кінця цього року підготувати 400 інструкторів, які будуть готувати особовий склад на рівні індивідуальної підготовки в частинах Національної гвардії. Вони будуть безпосередньо займатися бойовою підготовкою і допомагати командирам», — заявив Паршин.

За його словами, у навчальному центрі Золочів уже підготували підрозділ Нацгвардії, який буде навчати не лише солдатів, але й інструкторів.

«Вже підготовлено 42 інструктора Нацгвардії в навчальному центрі Золочів. На їх базі буде формуватися школа інструкторів, це спеціальна підготовка. До кінця року за планами, які затверджені командуванням, будуть підготовлені інструктора для частин», — зазначив Паршин.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що завдяки поліпшенню умов служби за контрактом в армії в Україні в 2016 році пройде лише одна хвиля мобілізації. Водночас, Порошенко виступає за зменшення командного складу у силових відомствах країни.

Пов`язані новини