Радник міністра внутрішніх справ України Іван Варченко сказав, що керівництво МВС не бачить підстав вводити підрозділи Нацгвардії та поліції в Одесу.

За його словами, в Одеській області досить поліції, яка зможе забезпечити порядок в регіоні, а Національну гвардію України не слід використовувати для вирішення ситуацій, що мають політичних ситуацій.

«Реально і Національна гвардія і Національна поліція не мають права брати участь в якихось політичних розборках, і на жаль ситуація, яка складається в Одесі, вона має всі ознаки політичного процесу. І буде не дуже правильним, коли Національна гвардія і вся українська поліція будуть займатися Одесою або Волинською областю», — сказав Варченко в ефірі «112.Україна».

Раніше голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі закликав президента України Петра Порошенка ввести в Одесу додаткові підрозділи Національної гвардії і поліції.

Саакашвілі висловив занепокоєння останніми подіями у місті та вважає, що міська влада потурає цим провокаціям.

Нагадаємо, раніше сьогодні в Одесі напали на наметове містечко, яке розгорнули перед мерією люди, що вимагають відставки одеського міського голови Геннадія Труханова.

/фото Радіо Свобода

Поділитись: