УКРАЇНА

Націоналісти заявили про руйнування паркану навколо будівництва на місці Сінного ринку

17 листопада, 2017 00:11
УКРАЇНА/Націоналісти заявили про руйнування паркану навколо будівництва на місці Сінного ринку
Зберегти
Вигляд
Представники організації «Національний корпус» заявляють, що зруйнували паркан навколо будівництва на місці Сінного ринку у Києві.

Представники організації «Національний корпус» заявляють, що зруйнували паркан навколо будівництва на місці Сінного ринку у Києві.

Про це йдеться у заяві організації.

Націоналісти заявляють, що заблокували будівельні роботи і не дозволять їх відновлення, поки будівництво не буде відповідати вимогам громадськості.

Представники організації вимагають знизити поверховість житлового комплексу «Ярославів Град», будівництво якого заплановане на території Сінного ринку.

Як очікується, заплановане зведення 22-поверхового будинку. «Акція не завершиться до повного виконання вимог», — йдеться у заяві націоналістів.

У середу, 15 листопада, народний депутат Мустафа Найем повідомив, що активісти розпочали акцію поблизу забудови на території Сінного ринку.

Депутат заявляв, що активісти планують встановлювати бетонні блоки для зупинки будівництва.

Водночас, на місце будівництва прибув міськоголова Києва Віталій Кличко і повідомив, що будівництво незаконне і забудовник до 17 листопада має прибрати паркан самостійно. Таким чином, анонсована депутатом акція, зірвалась.

Сінний ринок — назва будівлі Центрального критого ринку — історичного торговельного комплексу у Києві, розташованого на вулиці Бульварно-Кудрявській, 15. Будівля була зведена у 1949-58 роках, знесена у 2005 році.

У 2015 році стало відомо про будівництво багатоквартирного житлового комплексу «Ярославів Град» на території Сінного ринку.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини