Нацкомісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та компослуг, пропонує змінити правила користування електричною енергією для населення.

Про це на засіданні Кабінету міністрів заявив голова НКРЕКП Дмитро Вовк, передає «Укрінформ».

«Ідея постанови – створити умови для диференційованого споживання населенням електричної енергії, що дасть можливість споживачам економити. Суть змін – скасування монополії обленерго у частині лічильників та спрощення процедури їх параметризації», — сказав Вовк.

За його словами, споживач віднині зможе самостійно придбати лічильник з диференційованими періодами часу споживання, раніше це могло зробити виключно обленерго.

«Енергопостачальник зобов’язаний взяти такий лічильник на облік та провести параметризацію протягом трьох днів для міста і п’яти днів для села», — зазначив голова Нацкомісії.

Зараз українці можуть здійснювати розрахунки за електричну енергію за тарифами, диференційованими за періодами часу: тризонними (нічний, напівпіковий, піковий) та двозонними (нічний, денний).

Нагадаємо, в Україні з 1 вересня зростуть тарифи на електроенергію. А наступний етап подорожчання запланований на 1 березня 2017 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile