УКРАЇНА

«Нацкорпус» заперечив звинувачення активістів «Чорного стягу» про напад у Львові

24 вересня, 2018 21:55
УКРАЇНА/«Нацкорпус» заперечив звинувачення активістів «Чорного стягу» про напад у Львові
Зберегти
Вигляд
Представники «Нацкорпусу» у Львові заперечили звинувачення активістів «Чорного стягу» про напад увечері 23 вересня

Представники «Нацкорпусу» у Львові заперечили звинувачення активістів «Чорного стягу» про напад увечері 23 вересня

Про це у коментарі Громадському повідомив представник Нацкорпусу Святослав Сірий.

«Хочу сказати, що це неправда. Жоден член політичної партії «Національний корпус» не був там присутній і не має жодного відношення до цього випадку. Тобто, все що мені відомо про ту історію, що вчора трапилась, мені відомо із ЗМІ», — заявив Сірий.

Він допустив, що, ймовірно, учасники анархістського руху видали «сутичку чи побутовий конфлікт за напад». «Можливо, це відбулась сутичка між ними, можливо, відбулась побутова сутичка», — додав Сірий.

«У Львові вже декілька років є група людей, які мають чітко російський слід, що доведено. По них є матеріали в СБУ і прокуратури... Вони тут прославлені своїми провокаційними акціями, які на наступний день показують усі російські ЗМІ…. Мовляв, для того щоб світу показати, як тут невідомі нацисти і фашисти ріжуть людей, вбивають екологічний активістів. Це є чітке замовлення. Те, чим ці люди мотивуються зрозуміло і ясно», — наголосив представник «Нацкорпусу».

Нагадаємо, що ввечері 23 вересня анархістська організація «Чорний стяг» заявила, що у Львові учасники ультраправих рухів напали на активістів організації та завдали важких ножових травм. Унаслідок нападу постраждали четверо людей.

Поліція кваліфікувала напад на членів анархістської організації у Львові як хуліганство.

Представник «Чорного стягу» Антон Парамбуль в коментарі Громадському заявив, що серед нападників бачив людей з розпізнавальними знаками партії «Нацкорпус». Громадське звернулося за коментарем до львівського осередку «Національного корпусу».

Зазначимо, це не перший напад на учасників лівих організацій у Львові. У травні у Львові на учасників «Чорного стягу» напали представники ультраправих рухів: тоді постраждали двоє людей.

«Чорний Стяг» — організація, яка позиціонує себе як «антиавторитарний рух, ціллю якого є побудова нового супільства на засадах свободи, рівності, взаємодопомоги та соціальної справедливості».

Пов`язані новини