УКРАЇНА

Нацполіція оголосила про набір патрульних Криму та Севастополя

25 квітня, 2018 14:45
УКРАЇНА/Нацполіція оголосила про набір патрульних Криму та Севастополя
Зберегти
Вигляд
Національна поліція України оголосила про початок набору в патрульну поліцію Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Національна поліція України оголосила про початок набору в патрульну поліцію Автономної Республіки Крим та м. Севастополь.

Про це на брифінгу повідомив глава Нацполіції Сергій Князєв.

«Рік тому ми вперше почали говорити про необхідність запуску патрульного підрозділу в Криму. Вже тоді було чітке розуміння, що нам потрібний стаціонарний і стабільний підрозділ, який займається превенцією.

За цей час підготували робочі місця, фінансування, технічне оснащення, фонд заробітної плати. І сьогодні ми анонсуємо набір на цю важливу ділянку поліцейської роботи в державі», — сказав Князєв.

За словами глави Нацполіції, на сьогодні йдеться лише про набір 60 патрульних. Цей підрозділ до деокупації Криму базуватиметься на території  Херсонської області. Проте з кожним роком кількість кримських патрульних збільшуватиметься.

«Вони надають весь поліцейський спектр послуг: приймають заяви від наших громадян, забезпечують правопорядок на адмінкордоні з Кримом, вносять в реєстр кримінальні провадження, розслідують їх, затримують правопорушників і направляють їх до суду», — зазначив він.

Як наголосив Князєв, основне завдання нового патруля стане реєстр, документування та встановлення фактів державної зради. Також патрульні мають посилити превентивну роботу. Вони працюватимуть не лише з кримчанами, а й з усіма громадянами, які перетнули адміністративний кордон з Кримом.

Князєв пояснив, що до деокупації Криму громадяни України зможуть звертатися із заявами про злочин, перетнувши адмінкордон з окупованим півостровом.

У Нацполіції запевнили, що кримські патрульні матимуть необхідне для цього обладнання, а також доступ до баз Європолу,  Інтерполу та  внутрішніх баз України.

Новостворений кримський патруль розпочне роботу з 14 травня і проводитиме роботу на трьох пунктах пропуску на адмінкордоні з окупованим Кримом. Поки що патрульні працюватимуть на ротаційній основі.

Нагадаємо, що в січні цього року  глава Нацполіції Сергій Князєв анонсував запуск роботи нових підрозділів патрульної поліції «Крим» та «Севастополь».

Пов`язані новини